SATIŞIN OKU
SATIŞ BECERİNİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİN...

Satışın Oku, her ay e-posta kutunuza gelir. Teorik satış kitaplarında yer alan, yeni milenyumda geçerliliğini yitirmiş geleneksel yöntemlerden farklı, tamamen yaşanmış, uygulanmış ve halen de uygulanabilir satış strateji, taktik ve yöntemleri sunar.
İyi Bir Konuşmacı Olmak
İSTERSENİZ İYİ BİR KONUŞMACI OLABİLİRSİNİZ

'İyi Bir Konuşmacı Olmak' her ay posta kutunuza gelir. Size farklı sunum ortamlarında gerek duyacağınız tüm teknik bilgileri verir. Bir grup önünde konuşurken neleri yapmanız neleri yapmamanız gerektiğini anlatır. Bunları uygulayarak gruplar önünde konuşma ve sunum performansınızı yükseltirsiniz.
Takımınızı Başarıya Koşturun
YÖNETİCİLİK VE LİDERLİKTE GÖREVİNİZDE HEDEFLERİNİZİ YAKALAYIN

Takımınızı Başarıya Koşturun her ay e-posta kutunuza gelir. Size, üzerinize aldığınız bu yöneticilik ve liderlik görevinde takımınızla birlikte hedeflerinize ulaşabilmeniz için yol gösterir. Hemen uygulayıp sonuçlarını alabileceğiniz denenmiş ve başarısı kanıtlanmış pratik yöntemler ve çözümler sunar, ipuçları verir.
 
 

Satışı Cepheden Yönetmek

Satış Kadrosunun YönetimiBir çok satış müdürü, satıştaki başarıları sonucu yöneticilik pozisyonlarına terfi ettirilmişlerdir. Ancak, artık onlardan beklenen, elemanlarını yönetebilme, eğitebilme, motive edebilme ve onlara lider olmalardır.

Bu 3-5 günlük program, bir satış kadrosunun sorumluluğunu taşıyan, tüm satış yöneticilerinin gün be gün gereksinim duyacakları bilgi ve yetkinlikler üzerinde odaklaşmaktadır.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?

  • Bir satış yöneticisinin görevlerini ve bunu gerçekleştirmek için hangi yöneticilik vasıflarına sahip olması gerektiğini,
  • Yöneticiyi lider yapan vasıf ve becerilerinin neler olduğunu,
  • Hedeflerine ulaşabilmeleri için etkin planlama yapma yöntemlerini,
  • Hızlı, etkin karar verme ve problem çözme yöntemlerini,
  • Uygulamaları gereken davranış şeklini ve elemanları ile nasıl bir iletişim kurmaları gerektiğini,
  • Elemanlarını nasıl başarıya motive edebileceklerini ve satış teşvik sistemlerini etkin kullanmayı,
  • Nasıl bir başarılı takım oluşturmaları gerektiğini ve bunun için yapmaları gerekenleri,
  • Performanslarını daha verimli hale dönüştürmek için kendilerini nasıl organize etmeleri gerektiğini,
  • Sahada, elemanlarını yönlendirebilecek ve eğitebilecek bilgi ve becerileri,
  • Nasıl başarılı, hedefe yönelik verimli satış toplantıları düzenleyeceklerini öğrenirler.


Kimler Katılabilir :

Deneyimli ya da deneyimsiz satış müdürleri, bölge müdürleri, şef ve süpervizörler, müfettişler, grup liderleri ve satış yönetmenleri ile satış kadrosunun yönetimiyle ilgili bilgi edinmek isteyen üst düzey satış ve pazarlama yöneticileri bu programa katılabilirler.

Eğitim Aktiviteleri

Eğitim Hakkında Yorumlar

Ahsen Çetin - Mağaza Müdür Yardımcısı

Ali bey kendimi "Cephedeki Komutan" gibi görmemi sağladınız. Çok teşekkürler. Tüm risklerime rağmen komutan olmak ve ekibimi peşimden koşturmak hoşuma gidiyor. Keyifli bir eğitim aldım.

Semih İster - Bölge Müdürü

Katılmış olduğum bu eğitim semineri (bu konuyla ilgili), diğer almış olduğum seminerlerden çok farklı. Özellikle sektörümüz içerisinde yaşadığımız portrelerle çok özdeşleştiği ve işlenen konularla eksik yönlerimiz tamamlanmıştır. Çok iyi bir eğitim aldığıma inanıyorum

Sinan Yılmaz - Satış Müdürü

Semineriniz sayesinde, yıllarca yapmak istediğim neresinden başlayacağımı bilemediğim planlama konusunda bilgilendim ve bundan sonra hedefimi koyacağım: Zamana karşı planlı ve programlı yarışarak, "Ben hedefime kilitli kaldım" şarkısını okuyacağım. Emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.


BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ

Bir satış kadrosunun yönetim sorumluluğunu almış yöneticiler genel yönetim becerilerine ek olarak farklı bilgi ve becerilere gerek duyarlar. 1991 yılından bu yana, binlerce satış yöneticisi bu beceri ve bilgileri kazanmak için Ali Kirman "SATIŞI CEPHEDEN YÖNETMEK" adlı seminerlerine katıldı.

Ali Kirman bu 3-5 gün süren ve sınıf ortamında sunduğu eğitim programını "kişiye özel olarak da sunuyor". Böylece satış yöneticileri işlerinin başından ayrılmaya gerek duymadan, gerekli bilgileri alabiliyor ve yönetme becerilerini geliştirebiliyorlar.

Bu koçluk ve eğitimin bir arada olduğu programda, karşılıklı belirlenen tarih ve saatlere bağlı kalınarak çalışma sürdürülüyor. Gerekirse birlikte seyahatler yapılıyor, toplantılara ve iş görüşmelerine katılınıyor.

Program tamamlandıktan sonra satış yöneticisi isterse koçluk hizmetini almaya devam edebiliyor.

 
Bir Konuşma Yapar mısınız?

Bu kitap, yalnız iş dünyasındakilere değil, öğrencilere, öğretmenlere, eğitmenlere, eğitim görevlilerine, politikacılara ve bir grup insan önüne çıkarak konuşması gereken herkese, en çok gereksinim duyulan ve büyük farklılık yaratan, etkili konuşma tekniklerini sunuyor.
Satışta Profesyonellik

Profesyonellik düzeyine ulaşmış başarılı bir satış profesyoneli olmak için her şeyden önce doğru bilgi ve yöntemlere gereksiniminiz var. İster yıllardır çanta elinizde olsun ister mesleğe yeni girmiş olun, bu kitapta size gerekli olan ve kolayca pratiğe uygulayabileceğiniz her şeyi bir arada bulabilirsiniz.
Satışı Cepheden Yönetmek

Satışı Cepheden Yönetmek size, ister deneyimli bir yönetici, ister yöneticilik pozisyonunda yeni olun, çok yararlanacağınız denenmiş ve başarısı kanıtlanmış doğrularla destek olacaktır. Bu kitapta, sizi zaferlere yani hedeflerinize götürecek teknik ve taktikleri bulacak ve bunları kolayca pratiğe uygulayacaksınız.
 
Tüm Referanslar